Na začiatku bol veľký sen. Sen podnikať s niečím, čo nie je len obyčajným tovarom, ale prináša, podobne ako mne, čosi viac: zážitok, radosť, poznanie. A vďaka tomu rásť a vyvíjať sa spolu s novými potrebami a výzvami. Týmto splneným snom je Exterierstav.

Naša firma sa venuje kladeniu zámkovej dlažby, výstavba múrov a oplotení, oporných múrov v Bratislave a v jej okolí. Pri kladení zámkovej dlažby zabezpečíme pre vás kompletné služby - predbežnú kalkuláciu (rozpočet podľa zmerania alebo predložených podkladov - výkaz - výmer), dodanie dlažby, strojové zemné práce, ako aj ručné výkopové práce bez použitia mechanizácie, úpravu terénu a samotné kladenie zámkovej dlažby.

Sme poprední pokladači pre všetkých výrobcov dlažieb na Slovensku (Premac, Citystonedesign, ABW, Klartec) Maďarsku (Barabás, Leier Hungary), v Rakúsku (Friedl, Semmelrock, Leier At). (linky na prepoj).

Kde pôsobíme?

  • Bratislava a okolie
  • Senec a okolie
  • Šamorín a okolie
  • Galanta a okolie
  • Trnava a okolie

Zameranie a poradenstvo

Poradíme a zameráme stavbu a následne Vám pošleme presnú cenovú ponuku.

Kompletný servis

Máme stroje, nákladné autá a techniku. Vieme ponúknuť kompletný servis od navozenia materiálu až po profesionálnu a odbornú prácu.

Záruka a servis

Na všetky dodané služby a aj materiály poskytujeme servis a záruku.

Kontakty

Schweiger Roland - 0907 367 766 cenové ponuky, obhliadky
Richard Botlo - 0908 423 553 technické oddelenie, stavbyvedúci
Rampasko Július - 0903 447 661 ekonomické oddelenie
Juhos Árpád - 0905 806 775 projektovanie a cenové ponuky

Prevádzková doba

Pondelok až Piatok
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 12:00

Napíšte nám