Realizujeme:

 • Výstavba murovaných plotov z okrasných tvárníc ( ABW, Premac, Leier, Friedl, Semmerlock, Citystonedesign....)
 • Výstavba múrov z DT tvárnic,
 • Ploty z plných blokov
 • Oporné múry z tvárníc
 • Ploty obložené z kameňom
 • Výstavba plotov z barierových dielcov
 • Záhradné a panelové oplotenie
 • Výstavba gabionových plotov
 • Výstavba monolitických plotov
 • Ploty z prírodných kameňov

Prečo my?

Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby.

Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou.

Prispôsobujeme sa individuálnym potrebám našich klientov (skúsenosti + spoločné riešenia spokojnosť klienta)

Sme držiteľmi osvedčení o našej kvalifikácii v oblasti podlahárov.

Orientujeme sa v dnešných nových trendoch. Ovládame spracovanie a správne pracovné postupy, pretože každý materiál ma špecifický prístup k montáži.

Murované ploty a oplotenie z betónových tvárnic

Keď už je dom postavený, interiér zariadený, prichádza na rad záhrada a okolie príbytku. Zainvestovať sa oplatí do funkčného, trvácneho a esteticky vyzerajúceho plota, ktorý navyše ochráni váš dom aj súkromie.

Odolnosť a bezpečnosť

Keďže ide o exteriérový doplnok, ktorý má slúžiť dlhé roky, záleží na jeho kvalite. V tomto smere sa v praxi po každej stránke osvedčuje betónové oplotenie pozemku. Odolá vetru, mrazu, dažďu, vlhkosti a odrádza dokonca aj nepozvaných hostí v podobe zlodejov. Ďalšou výhodou je zabezpečenie maximálneho súkromia majiteľov domu. Plot z pohľadového betónu zabráni zvedavým pohľadom z ulice a taktiež odhluční záhradu, čo oceníte pri opaľovaní alebo rodinných oslavách.

Zariaďte si to podľa seba

Pravidlo „môj dom, môj hrad“ platí aj pri výbere betónového plota. Ten nemusí byť len nudne jednotvárny, práve naopak. Výber je rozmanitý – tvar, farba a rozmery sú len a vás. Betónový plot môžete oživiť rôznymi odtieňmi sivej, ale aj betónovými obkladmi alebo betónovou stierkou. Táto obyčajne interiérová úprava stien rozžiari okolie domu a dodá mu moderný a zároveň funkčný ráz. Údržba je minimálna a nestojí veľa času. Aby oplotenie dobre vyzeralo a zároveň nespadlo pri prvom zafúkaní vetra, odporúčame vyhľadať a poradiť sa najprv s profesionálmi.

Murované oplotenie pozostáva z betonových tvárnic rôznej veľkosti, tvaru a farby. Murované oplotenie z tvárnic vyžaduje základový pás, na ktorý sa potom ukladajú betonové tvárnice a následne na to sa zalievajú betonom triedy B16/20. Nakoniec sa na múr a piliere lepia krycie platne, ktoré zabraňujú vniknutiu vody do oplotenia.

Tento druh oplotenia je vhodný najmä na prednú resp.bočnú časť od ulice vzhľadom na jeho reprezentačný a okrasný charakter.

Oporné múry

Váš pozemok sa nenachádza v rovinatom teréne? Urobte zo svojho svahovitého pozemku prednosť a oživte svoju záhradu pekným oporným múrikom. Oporné múry sa stavajú na pozemkoch, ktoré sú šikmé, aby sa zabránilo zosuvu pôdy a aby bol pozemok lepšie využiteľný. Ak postavíte oporný múr a vyrovnáte svah, vzniknú praktické terasy.

Terasy sa dajú využiť rôzne. Ak je plocha dostatočne veľká môže vzniknúť priestor na hranie pre deti alebo záhradné posedenie. Plochy s nižšími opornými múrikmi vytvoria sústavu menších terás, ktoré môžeme dotvoriť rastlinami a tak doplnia príjemnú estetiku záhrady.

Súčasný trend zastupujú betónové oporné múry. Sú dostupné v rôznych veľkostiach, tvaroch, sfarbeniach a povrchoch. Na ich stavbu môžeme použiť betónové tvárnice alebo liaty betón, ktorý sa dá vytvarovať do požadovaného tvaru a je veľmi pevný.

Kde pôsobíme?

 • Bratislava a okolie
 • Stupava a okolie
 • Šamorín a okolie
 • Trnava a okolie
 • Senec a okolie

Zameranie a poradenstvo

Poradíme a zameráme stavbu a následne Vám pošleme presnú cenovú ponuku.

Kompletný servis

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá, zhutnovaciu techniku. Vieme ponúknuť kompletný servis od navozenia materiálu až po profesionálnu a odbornú prácu.

Záruka a servis

Na všetky dodané služby, materiály poskytujeme servis a záruku podľa platných zákonov.

Kontakty

Štefan Mikóczy - 0907 367 766 cenové ponuky, obhliadky
Richard Botlo - 0908 423 553 technické oddelenie, stavbyvedúci
Rampasko Július - 0903 447 661 ekonomické oddelenie
Juhos Árpád - 0905 806 775 projektovanie a cenové ponuky

Prevádzková doba

Jantárová ulica
Studené časť Most pri Bratislave

Pondelok až Piatok
08:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Napíšte nám